Права категорії Д в Харкові

Набір студентів на категорію Д тимчасово закритий!
theory
Теорія
60 ак. годин
Водіння
30 ак. годин
exam
Внутрішні екзамени
policeman
Супроводження в ГСЦ МВС
Термін навчання
3-3.5 місяці
Вартість
від 7000 ₴

Часто буває така ситуація, що вже досвідчені водії, і мають досвід керування автомобілем, хочуть здати на права категорії Д. Зробити це легко і для того щоб відучитися, не потрібно багато часу. У нашій автошколі в Харкові ви можете відкрити категорію D швидко і по відмінній якості і вартості.

Кому необхідно пройти навчання на категорію Д

Як правило, отримати прав категорії Д потрібно, якщо ви плануєте здійснювати комерційну діяльність, наприклад, управляти мікроавтобусом або іншим пасажирським транспортом.

Категорія Д з причепом включає в себе:

• D – до перевезення допускається більше 16 чоловік;
  • D1 – перевезення від 8 до 16 осіб;
  • DE – керування автобусом з причепом вагою до 3,5 тонн;
  • D1E – керування автобусом вагою до 750 кг.

При цьому водійське місце не враховується.

Якщо ви плануєте возити пасажирів на екскурсії, по місту, в різні поїздки, вам необхідно буде здати на категорію Д. В нашій установі зробити це дуже просто.

Ціни

Курс Ціна
Курс на права категорії D від 7000 ₴
Експрес курс навчання від 1500 ₴
Навчання онлайн від 4000 ₴
Відновлення навиків від 2000 ₴
Водіння для початківців від 6000 ₴
Водіння у вихідні дні від 5000 ₴

Як отримати категорію D

права категорії д

Відкрити категорію Д за відмінною ціною можна вже зараз. Навчальні курси проходять приблизно за тією ж програмою, що й звичайні водійські уроки. Відмінність в тому, що курсантам не потрібно заново проходити теоретичні заняття.

Відучитися на категорію Д можуть тільки ті водії, які вже мають досвід водіння більше 3-х років, а також особи старше 21-го року. Це пов’язано з тим, що пасажирські перевезення, а також управління легковим автомобілем з причепом вважається великою відповідальністю, і дозволені тільки досвідченим водіям.

Щоб оволодіти новими навичками і записатися на навчання, необхідно надати:

• 2 фото розміром 3х4;
  • Медичну довідку, а також висновок від нарколога і психіатра;
  • Права B або C.

Термін навчання на категорію Д становить 2-3 місяці.

Розклад занять
Ранкові групи
Денні групи
Вечірні групи
Групи вихідного дня
dayСубота, Неділя
Групи онлайн
dayПонеділок – Середа
time19:00
Відновлення навичок

Навчання на категорію D

автошкола категорія д

Оскільки отримати права категорії D можуть тільки досвідчені водії, мається на увазі, що теоретичний блок вони знають досконало. Необхідно буде тільки пройти тест на комп’ютері в навчальних класах для закріплення навичок, повторити правила надання першої медичної допомоги.

Після цього учень отримує допуск до практичних занять на автодромі. Там він навчиться маневрувати в умовах обмеженого простору і з урахуванням перешкод на дорозі. Будуть освоєні такі маневри, як підйом і спуск з естакади, парковка паралельна, задня, передня, в гараж, об’їзд перешкод. Ви зможете вибрати сучасний і обладнаний транспортний засіб в нашому автопарку, а також інструктора, який має великий досвід і готовий навчати кожного охочого.

Після цього етапу потрібно буде здати внутрішній іспит і отримати доступ до міста. На дорогах разом з викладачем учень відпрацьовує розвороти, їзду на перехрестях, кільцевий рух, управління за поганих погодніх умов, в пробках і т.д.

У нашій автошколі категорія Д має ціну, доступну всім. Ми раді запросити вас на навчання, в результаті якої ви зможете підвищити свою кваліфікацію і навички водіння.

Наші класи

Виберіть нашу автошколу для категорії Д в Харкові

Чому обирають нашу автошколу?

• Ми пропонуємо відмінну вартість навчання на категорію Д;
  • У нас працюють тільки кваліфіковані і професійні викладачі;
  • Ми завжди пропонуємо зручний графік навчання для поєднання з навчанням або роботою, в будні або вихідні дні, ранковий або вечірній час;
  • Кожне заняття сплановано таким чином, що навіть новачок зможе освоїти водіння пасажирського транспорту;
  • У нас зручне розташування в Харкові, різні філії по місту.

Запишіться на заняття вже зараз. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам. Наші двері відкриті для кожного!

Залишилися питання?

5 / 5 ( Відгуків: 4 )