Відновлення навичок водіння в Харкові

5 уроків
Вартість
від 2000 ₴

Часто трапляється так, що, отримавши права, водій не сідає відразу за кермо автомобіля. Або з певних причин протягом тривалого часу не керує транспортом взагалі. Коли з’являється необхідність сісти за машину, потрібно відучитися на курсах відновлення навичок водіння. У нашій автошколі є можливість в короткі терміни і за відмінної якості і вартості повернути втрачений досвід.

Кому необхідне відновлення водійських навичок

відновлення навиків водіння

Як правило, підвищення навичок водіння потрібно тим, хто:

• Вже має права, але не було транспортного засобу і тепер необхідно знову проходити навчання;
  • Втратив впевненість в своїх уміннях в результаті аварії або з інших причин;
  • Хоче досконало оволодіти деякими маневрами, які даються складно;
  • Змінив автомобіль, наприклад, їздив на механіці, а тепер пересідає на автомат, або навпаки.

Знову отримати досвід водіння завжди простіше, адже база вже є, необхідно лише освіжити знання. Якщо ви відчуваєте невпевненість і страх на дорогах, краще взяти кілька занять, на яких наші викладачі навчатимуть вас технікам, які кульгають. Такі уроки будуть мати невелику вартість, зате ви зможете безбоязно знову виїхати в місто і відкрити в собі нові вміння.

Розклад занять
Відновлення навичок
dayПонеділок – П’ятниця

Ціни

Курс Ціна
Відновлення навичок водіння на МКПП (5 практичних занять) 2000 ₴
Відновлення навичок водіння на АКПП (5 практичних занять) 3000 ₴
Додаткове заняття (МКПП) 400 ₴
Додаткове заняття (АКПП) 600 ₴

Як записатися на заняття

курси підвищення навичок водіння

Для того щоб записатися на курси по відновленню навичок водіння, необхідно:

• Залишити заявку на сайті або зателефонувати нам по телефону;
  • Вибрати зручний навчальний графік;
  • Пройти бесіду з інструктором, після чого буде встановлено рівень ваших знань;
  • Далі ми складемо програму навчання, після чого ви зможете приступити до навчання.

Можливо, вам доведеться знову пройти теоретичні заняття і скласти іспит. У будь-якому випадку, зробити це буде простіше, ніж в перший раз.

Далі почнуться практичні заняття на автодромі. Кожен учень навчиться паркуватися, підніматися і спускатися з гірки, маневрувати на шляху з перешкодами. Після здачі внутрішнього іспиту курсант допускається до їзди в місті.

Наші класи

Це дозволить навчитися:

• Рухатися в великому потоці авто;
  • Керувати машиною при несприятливих погодних умовах, у нічний час;
  • Змінювати полосу, розвертатися, впевнено почувати себе на складних перехрестях.

Підвищення навичок водіння потрібно кожному, хто відчуває невпевненість в собі як у водії. Це гарантує безпеку для себе та інших учасників дорожнього руху.

Вибір автошколи для відновлення навичок водіння

Вибирати установу для навчання потрібно за наступними критеріями:

• Відновлення навичок водіння має ціну, доступну вам;
  • Автошкола пропонує зручний графік навчання, можливість суміщення занять з роботою;
  • Зручне територіальне знаходження навчальних класів в місті;
  • Сучасний і оснащений всім необхідним автопарк;
  • Кваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи.

Ми запрошуємо вас на курси відновлення навичок водіння в Харкові. З нами ви навчитеся їздити акуратно, уважно і безпечно для себе і інших. Телефонуйте зараз, щоб якомога швидше сісти за кермо!

Залишилися питання?

5 / 5 ( Відгуків: 7 )