Автошкола в Харкові - офіційний сайт

Наша автошкола в Харкові рада відкрити двері кожному, хто бажає відучитися на водіння і отримати права! У нас ви зустрінете найкраще поєднання ціни, якості та досвіду. Ми пропонуємо гнучкий графік, зручні умови навчання та професійних викладачів, для того щоб ви швидко освоїли водійські навички і з першого разу склали іспит в ГСЦ МВД.

96 %
Здали теорію з першого разу
91 %
Здали автодром з першого разу
86 %
З першого разу здали водіння по місту
98 %
Не потрапяли в аварію протягом 2-х років

Про автошколу

Ми знаємо, що важливо не просто пройти навчання і отримати права, а й освоїти навички акуратної і маневреної їзди. Саме тому водійські курси в Харкові організовані таким чином, щоб матеріал був зрозумілий і доступний кожному, навіть якщо людина не володіє ніякими початковими знаннями водіння. Ми допомагаємо відкрити в собі здібності до управління автомобілем, починаючи з самих основ і поступово ускладнюючи матеріал.

Програма курсів водіїв сформована професійними методистами, і повністю відповідає державним вимогам. Навчання проходить в сучасних класах, у нас свій автопарк, де можна вибрати як автомобіль з механічною, так і автоматичною коробкою передач. Ми ретельно підбираємо викладачів і інструкторів, перевіряючи їх кваліфікацію. Ми знаємо, як важливо, щоб наставник був розуміючим і терплячим, адже оволодіти управлінням транспортом не так вже й просто.

У школі водіння в Харкові кожен учень навчиться керувати автомобілем. Понад 95% наших курсантів вдається скласти іспит в ГСЦ МВС з першого разу. Все завдяки нашому грамотному навчанню і прагненню курсанта освоїти їзду.

about-autoschool

Як ми працюємо

Запис на курс автошколи.
Щоб записатися на навчання в автошколі Харкова, необхідно зібрати необхідні документи і залишити заявку в автошколі на сайті або зателефонувати нам по телефону.
Вибір групи курсів автошколи.
Ми з вами підбираємо зручний термін і графік занять.
Теоретичні заняття.
Урок проходить в навчальних класах із застосуванням наочних матеріалів для того щоб краще засвоїти кожен блок курсів водіння автомобіля.
Практичні заняття.
Спочатку заняття проходить на нашому автодромі. Після здачі внутрішнього іспиту водій допускається в місто.
Складання іспиту після курсів навчання водінню.
Для того щоб перевірити свої знання, ми пропонуємо учням здати первинний іспит в нашій автошколі.
Складання іспиту в ГСЦ МВС.
Фінальним етапом навчання в автошколі стає здача іспиту в ГСЦ МВС і отримання прав.

Переваги

 • вибір автомобіля
  Вибір автомобіля.
  Ми пропонуємо на вибір авто з механічною або автоматичною коробкою передач, вітчизняного або іноземного виробництва. Якщо у вас вже є автомобіль, ми підберемо для навчання авто зі схожими характеристиками.
 • досвідчені інструктори
  Досвідчені інструктори.
  Можете бути впевнені, що з нашими інструкторами буде комфортно і спокійно. Вони завжди прийдуть на допомогу, якщо ви розгубитеся на дорозі, і вчасно зреагують в небезпечній ситуації.
 • свій автодром
  Свій автодром.
  У нас свій власний автодром, тому вам не доведеться чекати черги, щоб попрактикуватися в їзді. Ми цінуємо ваш час і заздалегідь домовляємося про заняття з інструктором.

Розрахувати вартість навчання в Auto School

Категорія B
Категорія В К-рія В
Категорія A
Категорія A К-рія А
Відновлення навиків
Відновлення навиків водіння Відновлення навиків
1.
Курс навчання
2.
Коробка передач
3.
Додаткові заняття (за потреби)
0
4.
Супровід (Безкоштовно)
0 ₴
1.
Курс навчання
2.
Супровід (Безкоштовно)
3.
Додаткові заняття (за потреби)
0
0 ₴
1.
Додаткові заняття (за потреби)
0
0 ₴

Зручне розміщення навчальних закладів

Ботанічний Сад
Наукова
Держпром
Університет
Пушкінська
Київська
Студентська
Турбоатом
Спортивна
Метробудівників
Гагаріна
Бекетова