Автошкола в Харкові - офіційний сайт

Наша автошкола в Харкові рада відкрити двері кожному, хто бажає відучитися на водіння і отримати права! У нас ви зустрінете найкраще поєднання ціни, якості та досвіду. Ми пропонуємо гнучкий графік, зручні умови навчання та професійних викладачів, для того щоб ви швидко освоїли водійські навички і з першого разу склали іспит в ГСЦ МВД.

Здали теорію з першого разу
Здали автодром з першого разу
З першого разу здали водіння по місту
Не потрапяли в аварію протягом 2-х років

Про автошколу

Ми знаємо, що важливо не просто пройти навчання і отримати права, а й освоїти навички акуратної і маневреної їзди. Саме тому водійські курси в Харкові організовані таким чином, щоб матеріал був зрозумілий і доступний кожному, навіть якщо людина не володіє ніякими початковими знаннями водіння. Ми допомагаємо відкрити в собі здібності до управління автомобілем, починаючи з самих основ і поступово ускладнюючи матеріал.

Програма курсів водіїв сформована професійними методистами, і повністю відповідає державним вимогам. Навчання проходить в сучасних класах, у нас свій автопарк, де можна вибрати як автомобіль з механічною, так і автоматичною коробкою передач. Ми ретельно підбираємо викладачів і інструкторів, перевіряючи їх кваліфікацію. Ми знаємо, як важливо, щоб наставник був розуміючим і терплячим, адже оволодіти управлінням транспортом не так вже й просто.

У школі водіння в Харкові кожен учень навчиться керувати автомобілем. Понад 95% наших курсантів вдається скласти іспит в ГСЦ МВС з першого разу. Все завдяки нашому грамотному навчанню і прагненню курсанта освоїти їзду.

about-autoschool

Як ми працюємо

Запис на курс автошколи.
Щоб записатися на навчання в автошколі Харкова, необхідно зібрати необхідні документи і залишити заявку в автошколі на сайті або зателефонувати нам по телефону.
Вибір групи курсів автошколи.
Ми з вами підбираємо зручний термін і графік занять.
Теоретичні заняття.
Урок проходить в навчальних класах із застосуванням наочних матеріалів для того щоб краще засвоїти кожен блок курсів водіння автомобіля.
Практичні заняття.
Спочатку заняття проходить на нашому автодромі. Після здачі внутрішнього іспиту водій допускається в місто.
Складання іспиту після курсів навчання водінню.
Для того щоб перевірити свої знання, ми пропонуємо учням здати первинний іспит в нашій автошколі.
Складання іспиту в ГСЦ МВС.
Фінальним етапом навчання в автошколі стає здача іспиту в ГСЦ МВС і отримання прав.

Переваги

• вибір автомобіля
    Вибір автомобіля.
    Ми пропонуємо на вибір авто з механічною або автоматичною коробкою передач, вітчизняного або іноземного виробництва. Якщо у вас вже є автомобіль, ми підберемо для навчання авто зі схожими характеристиками.
  • досвідчені інструктори
    Досвідчені інструктори.
    Можете бути впевнені, що з нашими інструкторами буде комфортно і спокійно. Вони завжди прийдуть на допомогу, якщо ви розгубитеся на дорозі, і вчасно зреагують в небезпечній ситуації.
  • свій автодром
    Свій автодром.
    У нас свій власний автодром, тому вам не доведеться чекати черги, щоб попрактикуватися в їзді. Ми цінуємо ваш час і заздалегідь домовляємося про заняття з інструктором.

Розрахувати вартість навчання в Auto School

Категорія B