Про автошколу

Ми відкрили нашу автошколу для того щоб кожен бажаючий зміг розкрити в собі здібності водія. Ми переконані, що будь-яка людина може навчитися водінню, головне – грамотно направити її, навчити, дозволити перейняти знання у найкращих і досвідчених викладачів.

Ми ретельно підбираємо штат до нашої установи, перевіряючи кваліфікацію тих, хто буде навчати майбутніх водіїв. Для того щоб у нинішніх студентів не було бажання купити права, адже це може стати серйозною небезпекою на дорозі. Коли здається, що це дуже довго і складно, простіше заплатити, і ось водійське посвідчення вже у тебе в кишені.

Саме тому ми розробили зрозумілий і гнучкий курс, щоб було не тільки просто, але й цікаво освоїти його кожному: від 18 і до 99 років, якщо ви вже водили в минулому, або ніколи не сиділи за кермом. Програми вибудувані таким чином, що ви будете поступово рухатися від простого до складного, і сам процес не здасться вам важким.

Років на ринку Харкова
Кваліфікованих інструкторів
Автошкіл по місту
Отримали права

Наша автошколі в Харкові – це:

• Широкий вибір програм навчання в різні категорії;
  • Великий сучасний автопарк;
  • Вибір інструкторів як чоловічого, так і жіночої статі, різного віку;
  • Можливість підібрати графік навчання: у вихідні, будні дні, вранці або ввечері, пройти навчання онлайн;
  • Високі показники успіху учнів;
  • Власний оснащений всім необхідним автодром;
  • Філії по всьому місту, зручне територіальне розташування.

Наша мета – навчити кожного безпечної їзди на дорогах. Ваші результати – показники наших умінь. Саме тому ми дуже пишаємося заслугами наших учнів. Понад 95% з них складають іспит в ГСЦ МВС з першого разу. Це показник спільного успіху, роботи в тандемі курсанта, викладача і інструктора.

Ми раді кожному, хто готовий вчитися і пізнавати цей нелегкий, але дуже цікавий навик – керування автомобілем!

Залишились питання?