Курси водіння онлайн в Харкові

Сьогодні всі ми знаходимося в режимі багатозадачності, коли 24/7 поєднуємо роботу, навчання і домашні справи. Дуже важко виділити час і відучитися на права, а така потреба є. Саме тому ми розробили онлайн курси з водіння для всіх бажаючих. Заняття мають передбачають тільки освоєння теорії, практичні заняття необхідно буде проходити з інструктором на автодромі і в місті. Зате ви значно заощадите час, освоївши теоретичний блок, не виходячи з дому.

Онлайн навчання на права – для кого?

курси водіння онлайн

Онлайн навчання на права користується попитом у:

 • Людей, які працюють по змінному графіку;
 • Студентів;
 • Підприємців з нефіксованим графіком роботи;
 • Мам в декреті.

Безумовно, потрібно бути організованим, щоб займатися і самостійно виконувати уроки. Комусь простіше опанувати інформацію в такому режимі, а комусь зручніше займатися в навчальних класах з викладачем. Вибирайте той варіант, який найбільш прийнятний для вас. А наша автошкола в Харкові запропонує вам заняття на курсах в короткі терміни і за кращою ціною.

Ціни

Категорія, курс К-ть год. Ціна, ₴ Формат навчання
B 64 6000 Теорія онлайн
A 64 3000 Теорія онлайн
A1 64 3000 Теорія онлайн
А+B 64 7000 Теорія онлайн
А+A1 64 3000 Теорія онлайн
А+A1+B 64 7000 Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!

Як проходить навчання на водійські права онлайн

онлайн навчання на права

Щоб пройти дистанційне навчання на права, потрібно:

 1. Зареєструватися на нашому сайті, після чого ми зможемо відкрити для вас особистий кабінет;
 2. В особистому кабінеті відобразяться записи теоретичних занять в різних інтерактивних форматах (вебінари, лекції, конспекти). Доступ до них зберігається надовго, якщо ви захочете ще раз повторити матеріал, він буде доступний;
 3. Навчати вас будуть кваліфіковані викладачі, з якими ви зможете зв’язатися, якщо виникнуть якісь питання по матеріалу;
 4. Учень може вибрати індивідуальне навчання або навчання в групі;
 5. Після того як заняття будуть закінчені, курсанту необхідно буде прийти в установу і скласти теоретичний іспит на водіння.

Можливість автошколи онлайн значно спрощує життя багатьом. Таким чином, вже багато водіїв навчилися в нашому закладі і отримали права. Не варто переживати про те, що така форма навчання може бути нерезультативною і не дасть тих знань, які можна отримати, прийшовши в навчальний клас. Ви отримуєте ті ж знання, і кожне заняття проходить з нашими викладачами, в кваліфікації яких ми впевнені.

Переваги дистанційного навчання на права

Дистанційне навчання в автошколі має ряд переваг:

 • Це економія часу, який не доведеться витрачати на поїздки в транспорті;
 • Кожен навчиться правилам дорожнього руху, не виходячи з дому, самостійно обираючи зручний графік, час і місце навчання;
 • Ви можете поєднувати уроки із заняттями в університеті або роботою;
 • Для того щоб пройти водійські курси онлайн, необхідний тільки комп’ютер та інтернет;
 • Вартість таких занять нижче, ніж в самій автошколі;
 • Ви зможете сконцентруватися на заняттях, не відволікаючись на інших учнів, займаючись у звичній для вас обстановці.
Наші класи

Пройшовши таке навчання, вам необхідно буде отримати навички керування автомобілем з нашим інструктором. У нас представлений сучасний автопарк, тому ви зможете вибрати транспортний засіб і набути досвіду водіння легко і комфортно. Наша автошкола в Харкові має зручне територіальне розташування з філіями по всьому місту, дістатися до нас ви зможете швидко з будь-якого району. Ми навчили вже велику кількість водіїв, які сьогодні безпечно і відповідально керують транспортом на дорогах міста.

Приєднуйтесь і ви до нас! Телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер проконсультує вас з усіх питань і допоможе вибрати курс і зручний графік навчання.

Наш автопарк
Залишилися питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 9 )