Вартість навчання в автошколі в Харкові

вартість навчання в автошколі

Вибираючи автошколу, в якій ви хочете відучитися і здати на права, важливим фактором є вартість курсів водіння. Багато хто вважає, що ціна занадто дорога, і відкладають момент початку уроків, щоб накопичити необхідну суму. Однак ми завжди готові запропонувати зручний варіант, який влаштує кожного: оплату в розстрочку, знижки та акції, які періодично діють в нашій установі. Якщо ви шукаєте автошколу з кращими цінами в Харкові, то ви потрапили за адресою.

Від чого залежить вартість навчання на права

Базова вартість прав в Харкові залежить від декількох факторів:

  • Обраного курсу;
  • Графіка навчання: будні або вихідні дні, ранкові або вечірні заняття;
  • Заняття в групі або індивідуально.

Вартість здачі на права фіксується відразу при укладанні договору і не змінюється протягом усього навчального терміну. Також, якщо ви вже отримали права, наприклад, в категорії В, і хочете відкрити нову категорію, вивчати і здавати теорію вам вже не потрібно, а, значить, і оплачувати ці уроки не доведеться.

Ціни на навчання в автошколі вже включають в себе витрати на бензин, здачу іспитів, і крім цього ніхто не буде примушувати вас щось оплатити.

При цьому кожен курсант може додатково оплатити:

  • Індивідуальне заняття з інструктором на автодромі або в місті;
  • Теоретичні заняття з викладачем.

Розраховуючи ціну водійських прав, не забудьте врахувати, що ще до звернення в автошколу вам потрібно буде оплатити проходження медкомісії, сфотографуватися для договору на надання послуг. Коли почнеться навчання, вам також потрібно буде придбати посібник, за яким всі учні будуть займатися і вивчати правила дорожнього руху.

Навчання на права за цінами, доступними кожному

Ми пропонуємо вивчитися на права за цінами, відповідним якістю послуг. У нашій автошколі кожен навчиться водити і зможе опанувати безпечними техніками маневрування на дорогах.

Теорію наші студенти вивчають в навчальних класах. На заняття виділяється певна кількість годин, після чого всі здають іспити і отримують допуск до їзди на автодромі.

На практичних заняттях учні:

  • Вчаться “відчувати” автомобіль: рушати з місця, зупинятися, глушити двигун, заводити транспорт;
  • Маневрувати в умовах обмеженого простору;
  • Отримують досвід в парковці в гараж, підйому і спуску з гірки.

Після здачі внутрішнього іспиту учень отримує допуск до міста. Там викладач навчає майбутнього водія акуратній і безпечній їзді, в результаті чого курсант отримує навички водіння в складних погодних умовах, на завантажених дорогах, складних перехрестях і т.д. Після того як місто освоєно, необхідно скласти іспит в ГСЦ МВС. Варто враховувати, що в вартість отримання прав може додатися ціна додаткових спроб, якщо у вас не вийде здати іспит з першого разу.

Наші учні показують відмінні результати на фінальному іспиті, тому зазвичай здати на права вдається за ціною досить демократичною.

Ціни

Категорія, курс К-ть год. Ціна, ₴ Формат навчання
B 64 6000 Теорія онлайн
A 64 3000 Теорія онлайн
A1 64 3000 Теорія онлайн
А+B 64 7000 Теорія онлайн
А+A1 64 3000 Теорія онлайн
А+A1+B 64 7000 Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!
курси водіння ціна

Як дізнатися вартість навчання водінню

Якщо ви хочете отримати інформацію про курси водіння і цінах, рекомендуємо залишити заявку на сайті або зателефонувати нам по телефону. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання.

Важливо також пам’ятати, що не завжди вирішальний фактор в навчанні водінню – ціна. Вибирати установу для занять необхідно не тільки по прайсу, потрібно також враховувати наскільки сучасний автопарк буде запропонований, де територіально знаходяться філії, наскільки оснащені матеріалом навчальні класи, який досвід у викладачів.

У нашій автошколі в Харкові зійшлися всі критерії для успішного навчання на водія!

5 / 5 ( Відгуків: 14 )