Права категорії Б в Харкові

З кожним днем кількість водіїв з правами категорії В зростає. Все тому, що мати автомобіль – значить бути мобільним, досить швидко і вільно пересуватися по місту. Але вибирати установу, де можна здати на права категорії Б, потрібно уважно. У нашій автошколі в Харкові працюють професійні викладачі та інструктори, ми випустили вже величезну кількість курсантів, які сьогодні є безпечними і умілими водіями.

Пройти курс на права категорії В

права категорії б

Якщо ви вирішили отримати права категорії B, на це піде близько 2-3 місяців. Заняття проводяться послідовно, вивчаючи спочатку прості теми, і поступово переходячи до складних.

Спочатку учням потрібно відучитися теорії:

 • Внутрішню будову автомобіля;
 • Надання першої медичної допомоги;
 • Правила дорожнього руху.

Уроки проходять в зручних навчальних класах з необхідним наочним матеріалом. Після того як теоретичні заняття закінчені, належить скласти іспит, після чого курсант переходить до занять практичної їзди на автодромі. Там відпрацьовуються такі маневри як парковка в гараж, передня, задня, бічна, спуск і підйом на естакаду, їзда з перешкодами і т.д.

Після того як учень здасть внутрішній іспит, він може отримати доступ в місто. Ми пропонуємо великий вибір транспорту: з механічною, автоматичною коробкою передач, вітчизняного або іноземного виробництва. Кожен зможе вибрати той автомобіль, на якому хоче оволодіти навичками водіння. У місті поруч з учнем завжди знаходиться інструктор, тому якщо у когось виникають проблеми на практичних заняттях, викладач завжди зреагує і в разі чого натисне на гальмо.

В ході навчання в місті ви зможете випробувати:

 • Управління автомобілем на складних перехрестях;
 • Кільцевий рух;
 • Розвороти;
 • Рух в заторах;
 • Управління авто в умовах поганої видимості, в темний час доби і т.д.

Учень навчиться реагувати в складних ситуаціях, приймати швидкі рішення. Після цього курсант готовий отримати права на авто, потрібно тільки здати останній іспит в ГСЦ МВС. Не варто боятися цього, більше 95% наших учнів успішно отримують категорію прав B з першого разу.

Ціни

Категорія, курс К-ть год. Ціна, ₴ Формат навчання
B 64 6000 Теорія онлайн
А+B 64 7000 Теорія онлайн
А+A1+B 64 7000 Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!

Як вибрати автошколу для категорії Б

Навчання на права категорії Б

Що отримати права на автомобіль, потрібно грамотно підійти до вибору навчального закладу:

 • Важливим фактором є доступна ціна, зручний термін і графік навчання;
 • Не менш важливим є досвід викладачів, їх стаж і кваліфікація;
 • В автошколі повинен бути сучасний автопарк;
 • Зручне територіальне знаходження в Харкові, філії в різних районах міста;
 • Можливість навчати студентів не тільки в будні, а й у вихідні дні, вранці і ввечері, поєднувати навчання.

Всім цим критеріям відповідає наша автошкола. Кожне заняття організовано таким чином, щоб навіть новачок зміг відкрити в собі здібності водія і успішно пройти водійські курси категорії B. Викладачі докладно пояснюють кожну тему, щоб учні успішно здавали іспити в ГСЦ МВС з першого разу.

Наші класи

Вартість навчання на права категорії Б в Харкові

Щоб дізнатися вартість курсів на права категорії Б, потрібно зателефонувати нам і повідомити менеджеру, який графік навчання для вас зручний. Ціна занять складається з того, по яких днях і в який час ви будете займатися, в якій групі. Ми укомплектовуємо групи невеликим складом, щоб викладач зміг приділити час кожному студенту.

Наш автопарк

Телефонуйте вже зараз і записуйтеся! І вже скоро ви зможете виїхати в місто на власному автомобілі, отримавши права!

Залишилися питання?

5 / 5 ( Відгуків: 3 )