Екзамен ПДР онлайн

Даруємо знижку - 10% на будь-який PRO-акаунт на сайті тестів ПДР Green Way! Промокод: ziu424085Натисніть щоб скопіювати промокод!.

Чи повинен водій транспортного засобу знати правила дорожнього руху?

Питання ПДР по темах

Загальні положення Обов’язки і права водіїв механічних транспортних засобів Рух транспортних засобів із спеціальними сигналами Обов’язки і права пішоходів Обов’язки і права пасажирів Вимоги до велосипедистів Вимоги до осіб, які керують гужовим транспортом, і погоничів тварин Регулювання дорожнього руху (регульовані перехрестя) Регулювання дорожнього руху (нерегульовані перехрестя) Попереджувальні сигнали Початок руху та зміна його напрямку Розташування транспортних засобів на дорозі Швидкість руху Дистанція, інтервал, зустрічний роз'їзд Обгін Зупинка і стоянка Проїзд перехресть (регульовані перехрестя) Проїзд перехресть (нерегульовані перехрестя) Переваги маршрутних транспортних засобів Проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів Користування зовнішніми світловими приладами Рух через залізничні переїзди Перевезення пасажирів Перевезення вантажу Буксирування та експлуатація транспортних составів Навчальна їзда Рух транспортних засобів у колонах Рух у житловій та пішохідній зоні Рух по автомагістралях і дорогах для автомобілів Рух по гірських дорогах і на крутих спусках Міжнародний рух Номерні, розпізнавальні знаки, написи і позначення Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання Окремі питання дорожнього руху, що потребують узгодження Дорожні знаки Основи безпечного водіння Основи права в області дорожнього руху Надання домедичної допомоги Етика водіння, культура та відпочинок водія Європротокол

Пройти тести на права онлайн ви можете на сайті нашої автошколи. Ми відкрили таку можливість для того щоб кожен бажаючий, незалежно від того, проходить він в даний момент навчання водінню чи ні, зміг здати пробний іспит ПДД в режимі реального часу і не виходячи з дому. Це відмінна можливість потренуватися, якщо вам скоро доведеться здати справжній тест на водіння, або ви просто не впевнені в своїх знаннях і хочете їх закріпити.

тести ПДР

Для чого потрібні тести ПДР онлайн

ПДР тести онлайн необхідні для того щоб:

 • Перевірити свої знання в певних темах, вивчити і закріпити їх, якщо ви знаєте, що не дуже добре їх освоїли;
 • Ознайомитися з новими законами і правилами, якщо ви вже здавали тест на права в минулому і є чинним водієм.

Як правило, тест на знання правил дорожнього руху проходять студенти, які навчаються водінню, або ті, хто давно не водив і хоче відновити навички. На нашому сайті ви знайдете актуальні білети ПДР 2023, які використовуються при навчанні в автошколі і затверджені в ГСЦ МВС.

Теми екзаменаційних білетів ПДД

Ми пропонуємо пройти тест ПДР, який включає в себе теми:

 • Внутрішня будова автомобіля, його конструкція;
 • Надання першої медичної допомоги;
 • Дорожні знаки ПДР в тесті, розмітка;
 • Початок руху на дорогах;
 • Використання сигналів (поворот, аварійна зупинка);
 • Правила для пішоходів і пасажирів;
 • Керування автомобілем на автомагістралях, в зоні з дітьми, пішохідної, на крутих спусках;
 • Обгін, допустима швидкість їзди на дорогах різного типу;
 • Їзда на складних перехрестях, безпечний рух;
 • Допустимі місця для зупинки і стоянки;
 • Пріоритет в русі в іншого транспорту;
 • Правила регулювання руху;
 • Особливості перевезення вантажів і пасажирів, буксирування.

Наші білети ПДР як в ГСЦ МВС, а, значить, ви в будь-який момент можете відкрити наш сайт і ознайомитися з достовірною інформацією і пройти тести ПДР по будь-яких тем.

тест на права

У чому користь тестів на знання дорожніх знаків

Тести ПДР українською мовою в режимі онлайн – це:

 • Можливість вирішувати білети ПДР в будь-який зручний для вас час прямо з дому;
 • Зручний і доступний спосіб вивчити інформацію;
 • Спосіб пройти тести на водіння з відповідями, ідентичні тим, що будуть на іспиті в ГСЦ МВС;
 • Можливість отримати об’єктивну оцінку сервісу;
 • ПДР онлайн тестування в комфортних для вас умовах без наглядача;
 • Можливість виконувати завдання стільки разів, скільки ви хочете.

Крім того, ви можете вибрати теми, які погано освоїли, і наш сервіс складе білети з питань з цієї сфери. Ви наочно зможете розібрати помилки і пропрацювати їх, перш ніж пройти тест на права категорії Б в автошколі. Якщо ви відчуваєте страх і хвилювання, коли вирішуєте білети в навчальному класі, ми рекомендуємо потренуватися на цій сторінці і набратися досвіду і знань.

Як пройти онлайн тест на права

Якщо ви хочете білети ПДР вирішувати онлайн, не потрібно виконувати якісь складні маніпуляції. Просто виберіть білети і режим (певний квиток або випадкові питання), і можна приступати до тесту. Щоб зручніше було займатися, ви можете зареєструватися і відкрити свій особистий кабінет.

На нашому сайті ви можете у зручний для вас час в онлайн-форматі перевірити знання і здати тест на права. Не потрібно купувати паперові матеріали, ви зможете виконати завдання як на ноутбуці, так і на телефоні, перебуваєте ви вдома або в поїздці. Це дуже зручно і ефективно. Ми прагнемо до того, щоб всі водії на дорогах були максимально навчені і володіли всіма необхідними знаннями для безпечного руху по Харкову!

Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 7 )
  arrow top