Документи для автошколи в Харкові

Якщо ви вирішили стати професійним водієм, для початку навчання вам знадобляться довідки в автошколу. Це обов’язковий етап для кожного учня, оскільки керування транспортним засобом – відповідальний процес, і до нього допускається не кожен. Ми розповімо, які документи для навчання в автошколі потрібні.

Які документи потрібні для автошколи

Для того щоб почати навчання, вам потрібно буде надати наступні документи в автошколу:

  • Оригінал і копію паспорта;
  • Фото розміром 3х4;
  • Медичні довідки для автошколи, отримані від лікарів.

Перш за все, необхідно пройти огляд у нарколога і психіатра. Після цього майбутній курсант приходить на прийом до терапевта, окуліста. Якщо у вас порушений зір, фахівець розповість, які окуляри або лінзи необхідно буде використовувати за кермом. Для навчання в деяких категоріях потрібно буде також отримати висновок невролога і лора.

Розпочати навчання можна, якщо учневі ще немає 18 років. В такому випадку перелік документів для автошколи нічим не відрізняється, але з’явитися в установу необхідно буде з батьками, оскільки договір буде складений на ім’я дорослого. До складання іспиту в ГСЦ МВС допускаються тільки курсанти, яким виповнилося 18 років.

Після того як ви здасте внутрішній іспит, вам буде видана довідка про проходження курсів, яка буде потрібна для здачі іспиту в ГСЦ МВС. Як бачите, документи на права в автошколу доступні кожному, і отримати їх можна протягом одного дня.

Як записатися на курси

документи для автошколи

Якщо у вас ще залишилося питання, які довідки потрібні для автошколи, ви можете зателефонувати нам по телефону або залишити заявку на сайті, і ми зв’яжемося з вами. Після того як документи будуть у вас на руках, ви зможете прийти до нашого закладу і скласти договір на навчання. Ми регулярно набираємо групи, тому чекати довго не доведеться.

Наш заклад вибирають, тому що:

  • У нас діють прийнятні ціни на будь-який курс;
  • Ми пропонуємо гнучкий графік і терміни навчання;
  • Наші філії мають зручне територіальне розташування по місту;
  • Заняття ведуть кваліфіковані та досвідчені викладачі.

Рекомендуємо вже зараз почати готувати перелік документів в автошколу, щоб якомога швидше прийти на курси водіння. Ціни на бензин ростуть, а значить і на навчання теж. Не відкладайте питання на потім. Приходьте до нас, наші двері відкриті для кожного!

Залишились питання?

    5 / 5 ( Відгуків: 8 )