Мотошкола Харків

У сучасній реальності, коли дороги переповнені автомобілями, стає все більш актуальним опанувати керуванням більш маневреного і швидкого транспорту. Отримати уроки їзди на мотоциклі – відмінна ідея, адже управління цим засобом дозволить вам бути більш мобільним. Однак багато хто вважає, що керувати мотоциклом – це дуже легко і просто. Але це відповідальна справа, якій навчиться кожен, хто прийде в нашу мотошколу в Харкові.

Для чого потрібно пройти курси водіння мотоцикла

мотошкола

Навчання водінню мотоцикла може стати в нагоді тим, хто зазвичай їздить самостійно, без пасажирів і додаткових вантажів.

Також відучитися необхідно, оскільки:

 • Ви навчитеся керувати мототехнікою, “відчувати” її;
 • Отримайте навички управління в особливо небезпечних ситуаціях, дізнаєтеся яку відповідальність несе водій на дорозі;
 • Це дасть можливість орендувати мотоцикл, якщо ви подорожуєте за кордоном;
 • Якщо ви вже маєте права категорії B, вам не доведеться проходити теоретичні заняття, а тільки курси водіння на мотоциклі.

Термін мото навчання становить 2-3 місяці. Після навчання в нашій установі ви зможете управляти мотоциклами звичайними, з колясками, з боковим причепом.

Наша мотошкола в Харкові пропонує ціну, доступну кожному. Ми випустили вже велику кількість відповідальних і грамотних учнів, які сьогодні впевнено і безпечно для оточуючих керують цим сучасним транспортним засобом.

Ціни

Категорія, курс К-ть год. Ціна, ₴ Формат навчання
A 64 3000 Теорія онлайн
A1 64 3000 Теорія онлайн
А+B 64 7000 Теорія онлайн
А+A1 64 3000 Теорія онлайн
А+A1+B 64 7000 Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!

Навчання в мотошколі

Наші курси їзди на мотоциклі складаються з теоретичної частини та практичних занять. Якщо ви вже маєте права в іншій категорії, складати іспит з теорії вам не доведеться. Тільки підтвердити свої знання, виконавши тест на комп’ютері.

Якщо ж ви проходите навчання вперше, на уроках ви дізнаєтеся:

 • Будову мототехніки, особливості конструкції;
 • Використання шолома при їзді;
 • Правила надання першої медичної допомоги;
 • Правила дорожнього руху.
Наші класи

Навчання водінню на мотоциклі проходить на нашому особистому мотодромі. Там разом з інструктором курсанти відпрацьовують основні маневри: парковка, їзда з перешкодами, підйом і спуск з гірки. Наша мотошкола з критою площадкою дозволяє займатися навіть в холодну і дощову пору року.

Після того як навчальний план на мотодромі буде виконаний, учневі потрібно буде здати внутрішній іспит. Після цього він отримує допуск до міста. Заняття буде проходити на основних і жвавих дорогах Харкова. Ви отримаєте досвід водіння в умовах пробок, навчитеся маневрувати і повідомляти іншим учасникам дорожнього руху про ваші наміри, розвертатися, орієнтуватися на складних перехрестях і т.д.

Якщо ви не впевнені, що зможете освоїти цю навичку, ви можете взяти пробне заняття на мотоциклі.

Наш мотопарк

Де пройти курси водіння мотоцикла в Харкові

курси водіння мотоцикла

Вибираючи заклад, де вас будуть навчати керуванню транспортним засобом, важливо звернути увагу на:

 • Те, яка в мотошколі вартість навчання;
 • Де територіально розташовані філії;
 • Який досвід і кваліфікація у викладачів;
 • Наскільки сучасний мотопарк в цьому закладі;
 • Чи готові вам запропонувати зручний і гнучкий графік навчання.

Пройти курси з водіння мотоцикла в Харкові ми пропонуємо у нас. Відмінна ціна, можливість займатися в будні дні, у вихідні, в ранковий або вечірній час, а також професіоналізм наших інструкторів дозволяють з упевненістю сказати, що наша мотошкола – відмінний вибір для кожного. Відкрити в собі здатність керування новим транспортом легко. Телефонуйте нам зараз або залишайте заявку на сайті. Ми зорієнтуємо вас з усіх питань, якщо вони ще залишилися.

Залишилися питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 10 )